• Замовити портрет по фото у Києві

  Портрет по фотографиії на замовлення

 • Картини живопис купити

  Галерея картин

 • Замовлення портрета по фотографії у художника

  Як замовити портрет по фотографії

 • Продаж картин в Україні

  Живопись на замовлення. Короткі інструкції

 • Замовлення портретів по фотографії онлайн

  Контактна інформація

 • Галерея живопису "Українский портрет"

 • Сайт для замовлення картин та живопису онлайн

  Мапа сайту

 • Київ. Послуги художника.

  Замовлення портрета у Києві

 • Картини та портрети на замовлення у Хмельницькому

  Замовлення портрета в Хмельницькому

Контакти: e-mail: portraitinua@gmail.com   Тел/viber: (+38) 096-435-10-92

Строки:

Портрет маслом: 10-14 діб;
Портрет олівцем: 2-3 доби.

Доставка:

"Новою поштою" 2-3 дні
За рахунок отримувача

Оплата:

На картку

"Приватбанка"

Або при зустрічі

Аванс:

30-50% від загальної вартості;
Аванс не повертається.

Знижки:

 -10%

постійним

покупцям;

Гарантії:

Фото

готової роботи

після закінчення;

Київ

Продаж картин у Києвi.

Портрет маслом по фотографії на замовлення.

Портрети та картини на продаж.

Живопис в Києві високо цінується жителями української столиці, а також численними гостями цього чудового міста.

Картини на замовлення, які пишуть для вас професійні художники в місті Київ відрізняються високим рівнем виконання, що в свою чергу є результатом особливої ​​вибагливого киян до високого мистецтва живопису.

Наша ондайн-галерея живопису в Києві - це справжнє джерело для тих, хто збирається купити картину в Києві і поповнити свою живописну колекцию черговим полотном українського художника.

Роботи художників, представлені в нашій галереї, часто експонувалися на виставках у великих містах України і по праву заслужили самі захоплені відгуки відвідувачів.

Картини маслом на полотні покликані прикрашати інтер'єр приміщення, в якому вони знаходяться. Сьогодні такий вид оздоблення приміщення стає все більш популярним в Києві. Це данина добрій традиції прийшла до нас з давнини, коли в кожному палаці і особняку обов'язково розміщували картини маслом на полотні, що зображують сцени полювання, фамільні портрети, і побутові сцени. Сьогодні живопис сучасних майстрів мистецтва знаходить собі місце на стінах житлових будинків, а також у кабінетах і приймальних. Ймовірно це обставина привертає в нашу галерею дизайнерів, які оформляють нашими картинами інтер'єри будинків, приміщень, залів і т.д. Особено доречно буде виглядати живопис в інтер'єрі громадських закладів, таких як ресторани, кафе, прийомні, готелі, готелі, бари, казино та інші місця відпочинку і релаксації. Картини справляють на нас заспокійливо вплив, вони розташовують до спокійного розмови і створюють відчуття впевненості і стабільності.

У нашій онлайн галереї живопису «Український портрет» ви завжди можете купити або замовити картину по ваших розмірах, з урахуванням гами вашого інтер'єру. Наші художники зроблять все можливе, щоб обраний твір мистецтва максимально глибоко відображало концепцію вашої діяльності або внутрішнього образу владелца.

Картина маслом в Києві буде виконана нашими художниками точно у встановлений термін, і відповідно до ваших індивідуальних вимог. Живопис в Києві покликана дарувати гарний настрій і зберігати відбиток тієї епохи, в якій вона була написана.

Живопис на замовлення в Києві може бути особено актуальна, якщо намічається якесь торжество. Напевно важко уявити собі більш цінний і цікавий подарунок, ніж живопис на замовлення. Картини на замовлення в Києві можуть бути доступні для вас, якщо ви зателефонуєте нам за вказаними на сайті телефонами. Картина в подарунок буде переходити з покоління в покоління в родині власника, і буде зберігати пам'ять про який подарував її людині довгий час.

Портрет по фото у Києві. Живопис на замовлення

Купуючи картини в Києві ви стаєте єдиним володарем унікального творіння художника. Це робить вас на крок ближче до мистецтва і робить в чомусь несхожим на інших.

Зверніть увагу на те, що весь асортимент наших картин регулярно доповнюється. Тому не забувайте заглядати на най сайт, якщо вас дійсно цікавить живопис в Києві та продаж картин. Ми допоможемо вам вибрати і купити картину в Києві та інших містах України. Діє доставка «Нової поштою».

Останнім часом все більшої популярності серед поціновувачів мистецтва набуває така послуга художника як Портрет на замовлення по фотографії в Києві.


Онлайн галерея «Український портрет»  рада запропонувати вашій увазі послуги з написання портретів на замовлення в місті Київ. Це може бути як картини виконана олією на полотні, так і портрет олівцем на бумаге.


Можливо вам необхідно привітати людину з святом і піднести йому оригінальний і незабутній подарунок-сюрприз. В такому випадку самим ідеальним варіантом поздоровлення буде портрет, на якому зображений сам винуватець торжества. Такі подарунки зазвичай роблять на річницю весілля, ювілей, вінчання чи день Валентина.

На виготовлення портрета по фотографії йде близько двох тижнів, тому плануйте ваші замовлення завчасно, щоб встигнути до свята.

Ціна портрета по фотографії в Києві залежить від розмірів картини, техніки виконання, складності та терміновості роботи, а також від того, скільки чоловік потрібно зобразити.

Портрет по фотографії на замовлення обов'язково займе гідне місце в колекції подарунків дорогого і шановного вами людини або сім'ї.

 

Зразки робіт можна побачити тут: http://www.portrait.in.ua/uk/portrt


А може бути ви захочете замовити власний портрет олійними фарбами на полотні? Що ж, і це цілком можливо. Єдине, про що не слід забувати - це надання якісної фотографії на якій чітко помітні риси обличчя, вії та інші дрібні деталі.


Зверніть увагу на те, що всі наші роботи і портрети по фотографії виконуються вручну художником-портретистом. У кожного художника є своє бачення, що робить його творчість унікальним і неповторним. Це свій оригінальний стиль письма - тому одина і та ж сама людина на картинах різних художників буде без сумніву відрізнятися. Ознайомтеся з портретами, які вже виконали наші художники на замовлення в нашій галереї, і можливо ви звернетеся до нас ще!


Ми виконуємо портрети на замовлення по фотографії в місті Київ маслом на полотні та олівцем на папері. Без сумніву картина-портрет олією на полотні виглядає набагато солідніше, але ваш вибір буде залежати тільки від ваших уподобань.

Ціни на портрети

Портрет маслом на холсті:

 
Кіль-ть людей 20х30 30х40 40х50 50х60 60х80
1 люд.  800 грн. 1500 грн.  1800 грн.  2600 грн.  3000 грн.
2 люд.  1000 грн.  1800 грн.  2400 грн.  3000 грн.  3500 грн.
3 люд.    2400 грн.  3000 грн.  3500 грн.  4000 грн.
4 люд.    2800 грн.  3300 грн.  3800 грн.  4200 грн.
5 люд.      3800 грн.  4300 грн.  4800 грн.
6 люд.        5000 грн.

 6000 грн.

 

 Портрет олівцем на папері:

 
Кільк-ть людей А4
(210×297мм)
А3
(297×420мм)
А2
(420×594мм)
А1
(594×841мм)
А0
(841×1189мм)
1 люд.  200 грн. 300 грн.  600 грн.  800 грн.  1200 грн.
2 люд.  400 грн.  500 грн.  800 грн.  1000 грн.  1500 грн.
3 люд.    800 грн.  1200 грн.  1500 грн.  1800 грн.
4 люд.    1000 грн.  1500 грн.  1700 грн.  2000 грн.
5 люд.      2000 грн.  2300 грн.  2500 грн.
6 люд.        2500 грн.

 2800 грн.

 

Привіт, дорогі замовники.

Вашій увазі пропонуються послуги професійного художника з написання портретів по фотографії на замовлення.

Портрет по фотографії - це вид образотворчого мистецтва, який отримує все більшу популярність як у сучасних художників, так і в їхніх клієнтів. Незважаючи на доступність фотографії, портрет, який представляє з себе справжню картину, виконану від руки маслом на полотні або олівцем, не втрачає своєї популярності. Напевно кожен з нас звертав увагу на те, що вишуканість інтер'єрів завжди доповнюють портрети їх власників, а також членів їх сімей. Портрет з натури або по фотографії - це справжня сімейна реліквія, покликана зберігати пам'ять про людину на протязі багатьох поколінь. Якщо ви вже вирішили замовити портрет по фото, в Україні, на подарунок своїм близьким, звертайтеся до нас! Ваш портрет на замовлення буде виконано кращими художниками, роботи яких представлені в нашій галереї.

Перед початком робіт береться аванс. Аванс; не повертаєтьс. Ці кошти витрачаються на витратні матеріали. Портрет створюється вручну, шар за шаром. Якщо Ви раптом не захочете його купувати - нам не залишиться нічого іншого, крім як викинути роботу, оскільки цей портрет ніхто у нас більше не купить. Тому давайте поважати працю і час один одного.

Час, необхідний на виконання портрета маслом по фотографії - від 14 до 20 днів. Якщо потрібно зобразити більше однієї людини, додати красивий фон, одяг з дрібними деталями - час, необхідний на виготовлення портрета, збільшується. Робіть свої замовлення завчасно.

Діє доставка службою "Нова пошта". За доставку платить замовник.

Рама в вартість роботи не входить.


ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ УМОВИ...

 

Валерій Мацюк