• Замовити портрет по фото у Києві

  Портрет по фотографиії на замовлення

 • Картини живопис купити

  Галерея картин

 • Замовлення портрета по фотографії у художника

  Як замовити портрет по фотографії

 • Продаж картин в Україні

  Живопись на замовлення. Короткі інструкції

 • Замовлення портретів по фотографії онлайн

  Контактна інформація

 • Галерея живопису "Українский портрет"

 • Сайт для замовлення картин та живопису онлайн

  Мапа сайту

 • Київ. Послуги художника.

  Замовлення портрета у Києві

 • Картини та портрети на замовлення у Хмельницькому

  Замовлення портрета в Хмельницькому

Контакти: e-mail: portraitinua@gmail.com   Тел/viber: (+38) 096-435-10-92

Строки:

Портрет маслом: 10-14 діб;
Портрет олівцем: 2-3 доби.

Доставка:

"Новою поштою" 2-3 дні
За рахунок отримувача

Оплата:

На картку

"Приватбанка"

Або при зустрічі

Аванс:

30-50% від загальної вартості;
Аванс не повертається.

Знижки:

 -10%

постійним

покупцям;

Гарантії:

Фото

готової роботи

після закінчення;

Головна

Живопис на замовлення в Українi. Портрети з фотографiї.

Ми щиро вітаємо всіх поціновувачів мистецтва на нашому сайті. Галерея «Український портрет» рада представити вашій увазі колекцію живописних полотен сучасних художників України. В нас завжди можна знайти унікальний, незабутній подарунок собі і своїм близьким, неперевершену прикрасу інтер'єру будинку або офісу, а якщо ви досвідчений колекціонер - гідне поповнення своєї колекції картин. Спектр надаваних нами послуг не обмежується тільки тими картинами, які є на сайті - ви завжди можете замовити картину в Україні через наш сайт, і наші художники швидко виконають ваше замовлення з максимальним урахуванням всіх ваших побажань.

Кожна наша картина виконується вручну олійними фарбами на полотні, художником-професіоналом з вищою художньою освітою.

Ви можете купити будь-яку з розміщених в галереї картин, або замовити її авторську копію, виконану тим же автором що й оригінал.
 
Ті, хто цікавиться живописом і бажає купити картину в Хмельницькому або в Києві тепер можуть зробити це у нас!

Здійсніть свою мрію і станьте володарем чогось по-справжньому цінного, високого і вічного. Живопис знаходиться поза часом і поза модою - ми допоможемо вам грамотно підібрати потрібну картину саме під ваш інтер'єр, а також відповімо на будь-які супутні запитання цілком безкоштовно.


Приміщення квартири, маєтку, або кабінету виглядає набагато солідніше і багатше, якщо в ньому присутня справжня картина. Продаж картин в Україні, в Києві та Хмельницькому дозволить вам прикрасити свій побут і привнести в нього неабияку частку чаруючого, чарівного та захопленого настрою.

Купити картину у ХмельницькомуЧасто в повсякденній метушні багато хто з нас питають - де купити картину маслом? Багато не мають уявлення про те, де саме можна замовити картину художнику в Києві або в Україні, де продаються картини, і де їх можна придбати. Перше, що спадає на думку - це шукати картини на ринку. Але, на жаль, шанси знайти дійсно справжній живопис, а не залакований ксерокс або відвертий плагіат там зводиться до мінімуму. Багато вже впевнилися в тому, що продаж картин маслом на вулиці в місцях стихійної торгівлі чимось нагадує покупку кота у мішку. До того ж ви не знаєте реальне ім'я художника, його творчий шлях, наявність виставок, а значить і думку критиків і мистецтвознавців. Наскільки завищена ціна на такі твори і чи мають вони художню цінність - теж залишається загадкою. Тому ми рекомендуємо не випробовувати долю, а купувати картини у професіоналів із солідним творчим стажем і відповідною підготовкою.
 

Залишається вибір - картинна галерея. Звичайна або віртуальна - запитаєте ви?

Вибір, звичайно, за вами, але зверніть свою увагу на ряд чинників при покупці картин:

- У нашій віртуальній галереї картин можна зробити свій вибір не поспішаючи, показавши фото картини друзям або колегам;

- Вам не доведеться витрачати час і сили на те щоб дістатися до нас. Все під рукою, а доставку картини до вас ми організуємо за допомогою служби доставки;

- Вам не доведеться переплачувати за вартість оренди приміщення, яка лягає і на ваші плечі, якщо ви зважилися купити картину не у віртуальній, а в звичайній галереї.

- У нас найширший вибір картин. Якщо ви не знайшли, то що подобається саме вам, ми з радістю запропонуємо виконання картини на замовлення, а також написання портретів по фотографії олійними фарбами, або олівцем.
- В нашій віртуальній галереї можна швидко і без зусиль знайти саме те, що вам подобається за допомогою пошуку.

- Швидка і легка доставка і оплата.

Купити картину маслом в Україні за допомогою нашої віртуальної галереї достатньо просто: для цього потрібно зайти на сайт і визначитися з вибором.

Крім того, наша віртуальна галерея картин дозволяє обрати тематику майбутньої картини, її розміри, колорит і стилістичне спрямування.

Продаж картин у Києві 


Якщо ви вирішили купити картину маслом в Хмельницькому або в Києві - то ви потрапили за правильною адресою! Картини на замовлення, готові мальовничі полотна, портрети по фотографії на замовлення, консультації художників - ось неповний список того, що зробить вашу покупку картини легкою, і заощадить чималі кошти.

При виборі картини на замовлення, як при покупці картин пам'ятаєте, що ви купуєте не тільки річ, але і історію її створення. частинку життя її автора. Це має сенс, якщо врахувати той факт, що картини відомих художників з часом набувають колосальну ціну. Популярність приходить не відразу, тому ми пропонуємо звертати увагу на живопис перспективних художників, які влаштовують виставки, не бояться критики фахівців, про яких пишуть в пресі. Крім цього картина повинна подобатися її власнику, вона повинна перегукуватися з нотками його душі і радувати око.

 Якщо Ви наважились купити картину маслом в Україні, не варто відразу брати перше-ліпше полотно. Зберіться з думками, скуштуйте свій улюблений напій - адже живопис це справжнє мистецтво. А мистецтво вічне і метушні не терпить. Залиште клопоти на потім і пориньте у світ чарівної краси. Розглядаючи картини на нашому сайті можна уявити собі прогулянку на Монмартрі, майстерню Пікассо або Дали, прохолодну тінь біля мосту, який писав Моне, соняшники Ван Гога або натурниць Гогена. Відчуйте себе частиною мистецтва і творення. Перегляньте наявні в нашому асортименті картини купити які у вас не складе ні яких складнощів.

Про авторські права: Відмова від відповідальності:

Художник, який написав для Вас картину або портрет по фотографії не претендує на авторство над чужими творами. Це відноситься і до фотографій, які нам надсилає замовник для написання портретів з них. Всю відповідальність за використання фотоматеріалів, графічних зображень бере на себе замовник. Сюди ж відносяться і можливі претензії про авторські та / або суміжні права на ці вихідні матеріали з боку третіх осіб. Всі фотографії для картин і портретів клієнти надсилають нам самі за власним бажанням, тим самим даючи свою згоду на використання цих матеріалів і виконання картин з цих фотографій. Співпраця з нами можлива тільки якщо замовник повністю згоден з цими умовами.Ми нікуди вас не квапимо. Обирайте, розмірковуйте. Ми працює цілодобово - у вас ще є час подумати!

Ціни на портрети

Портрет маслом на холсті:

 
Кіль-ть людей 20х30 30х40 40х50 50х60 60х80
1 люд.  800 грн. 1500 грн.  1800 грн.  2600 грн.  3000 грн.
2 люд.  1000 грн.  1800 грн.  2400 грн.  3000 грн.  3500 грн.
3 люд.    2400 грн.  3000 грн.  3500 грн.  4000 грн.
4 люд.    2800 грн.  3300 грн.  3800 грн.  4200 грн.
5 люд.      3800 грн.  4300 грн.  4800 грн.
6 люд.        5000 грн.

 6000 грн.

 

 Портрет олівцем на папері:

 
Кільк-ть людей А4
(210×297мм)
А3
(297×420мм)
А2
(420×594мм)
А1
(594×841мм)
А0
(841×1189мм)
1 люд.  200 грн. 300 грн.  600 грн.  800 грн.  1200 грн.
2 люд.  400 грн.  500 грн.  800 грн.  1000 грн.  1500 грн.
3 люд.    800 грн.  1200 грн.  1500 грн.  1800 грн.
4 люд.    1000 грн.  1500 грн.  1700 грн.  2000 грн.
5 люд.      2000 грн.  2300 грн.  2500 грн.
6 люд.        2500 грн.

 2800 грн.

 

Привіт, дорогі замовники.

Вашій увазі пропонуються послуги професійного художника з написання портретів по фотографії на замовлення.

Портрет по фотографії - це вид образотворчого мистецтва, який отримує все більшу популярність як у сучасних художників, так і в їхніх клієнтів. Незважаючи на доступність фотографії, портрет, який представляє з себе справжню картину, виконану від руки маслом на полотні або олівцем, не втрачає своєї популярності. Напевно кожен з нас звертав увагу на те, що вишуканість інтер'єрів завжди доповнюють портрети їх власників, а також членів їх сімей. Портрет з натури або по фотографії - це справжня сімейна реліквія, покликана зберігати пам'ять про людину на протязі багатьох поколінь. Якщо ви вже вирішили замовити портрет по фото, в Україні, на подарунок своїм близьким, звертайтеся до нас! Ваш портрет на замовлення буде виконано кращими художниками, роботи яких представлені в нашій галереї.

Перед початком робіт береться аванс. Аванс; не повертаєтьс. Ці кошти витрачаються на витратні матеріали. Портрет створюється вручну, шар за шаром. Якщо Ви раптом не захочете його купувати - нам не залишиться нічого іншого, крім як викинути роботу, оскільки цей портрет ніхто у нас більше не купить. Тому давайте поважати працю і час один одного.

Час, необхідний на виконання портрета маслом по фотографії - від 14 до 20 днів. Якщо потрібно зобразити більше однієї людини, додати красивий фон, одяг з дрібними деталями - час, необхідний на виготовлення портрета, збільшується. Робіть свої замовлення завчасно.

Діє доставка службою "Нова пошта". За доставку платить замовник.

Рама в вартість роботи не входить.


ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ УМОВИ...

 

Валерій Мацюк