• Замовити портрет по фото у Києві

  Портрет по фотографиії на замовлення

 • Картини живопис купити

  Галерея картин

 • Замовлення портрета по фотографії у художника

  Як замовити портрет по фотографії

 • Продаж картин в Україні

  Живопись на замовлення. Короткі інструкції

 • Замовлення портретів по фотографії онлайн

  Контактна інформація

 • Галерея живопису "Українский портрет"

 • Сайт для замовлення картин та живопису онлайн

  Мапа сайту

 • Київ. Послуги художника.

  Замовлення портрета у Києві

 • Картини та портрети на замовлення у Хмельницькому

  Замовлення портрета в Хмельницькому

Контакти: e-mail: portraitinua@gmail.com   Тел/viber: (+38) 096-435-10-92

Строки:

Портрет маслом: 10-14 діб;
Портрет олівцем: 2-3 доби.

Доставка:

"Новою поштою" 2-3 дні
За рахунок отримувача

Оплата:

На картку

"Приватбанка"

Або при зустрічі

Аванс:

30-50% від загальної вартості;
Аванс не повертається.

Знижки:

 -10%

постійним

покупцям;

Гарантії:

Фото

готової роботи

після закінчення;

Картини, живопис на замовлення

Картини на замовлення. Україна.На цьому сайті можна обрати та купити картину на найвимогливіший смак. Україна багата своїми талантами, і ми пишаємося тим що сучасне українське мистецтво нічим не поступається європейському. Вашій увазі представлено живопис сучасних українських художників маслом на холстіпродаж картинкартини на замовлення та послуги художника.

Живописний витвір створюється на спеціальному заґрунтованому полотні художніми олійними фарбами, при спеціальному нанесенні яких створюється той чи інший настрій, колорит картини. Картини на замовлення, які пише професійний художник завжди випромінюють тепло і затишок. Тому купити картину в Україні сьогодні - це значить підкреслити вишуканість смаку її власника, прикрасити оселю і викликати захоплення своїх гостей і близьких людей. Професійний живопис в Україні відповідає ідеям добра, він допомагає бачити і осягати красу української природи. Справжній живопис як добрий вчитель - нікого не залишає байдужим. Хороші картини хочеться розглядати, милуватися і ділитися враженням з іншими. Існує думка, що головне завдання мистецтва - пробуджувати сумління.

Живопискартини на замовлення являють собою своєрідний відбиток епохи, зберігаючи в собі ті переживання і сподівання, які ніс у собі художник. Картина покликана пробуджувати почуття, підштовхуючи глядача до роздумів про вічність, про красу і про високі ідеали культурної спадщини своєї країни. Такі переживання змушують усвідомлювати якраз ту реальність, яку хотів зобразити художник у своїх творах. Більшість картин носить не тільки документальний характер, а й філософську концепцію - відображення поглядів художника, його думок і настрою. В цьому сенсі живопис стає незамінним інструментом пізнання дійсності. Наша галерея живопису проедлагает вам унікальну можливість переконатися в цьому особисто. У нас можна не тільки ознайомитися з творчістю сучасних українських художників, але й купити картину, яка сподобалася вам. Також ви можете замовити картину з тим сюжетом, що вас цікавить.

купити картину в Україні
 
Колір в живописі служить тим незамінним помічником, за допомогою якого ми пізнаємо почуття, закладені в картині художником. Всілякі асоціації, які викликає у нас мальовниче полотно, зачіпають почуття, спогади і переживання. Таким чином картина володіє емоційною складовою, додаючи в інтер'єр своєрідну родзинку. При роботі над такими картинами як пейзажнатюрморт, художник застосовує різні прийоми нанесення фарб на полотно кистями і мастихіном, застосовуючи різні колірні поєднання і ефекти для найбільш повного втілення художнього образу на полотні. Живопис - це унікальний вид мистецтва, що дозволяє майстрам своєї справи найглибше втілювати все багатство оточуючих нас фарб і чарівне чарівництво навколишньої природи.
 
Якщо ви справжній поціновувач мистецтва живопису, обов'язково загляньте в нашу галерею, і ви напевно знайдете для себе саме ті картини, які Вам захочеться купити. Це може бути пейзажнатюрмортпортрет виконані фарбами на полотні або олівцем на папері. Вам просто необхідно купити картину, якщо Ви відчуваєте всю привабливість і чарівність цього виду мистецтва. Навряд-чи знайдеться що-небудь більш зачаровує і заколисуюче, ніж живопис, картини на замовлення, які можна купити в Києвіу Хмельницькому та інших містах України. Ми організуємо доставку картин за допомогою сервісу «Нова пошта». Заглядайте до нас частіше - адже наш асортимент постійно оновлюється. Деяких картин може на даний момент не бути в наявності, але якщо вони Вам сподобалися - ви можете замовити їх копію, яку намалює той же самий автор, що і оригінал.

Подивитися наші роботи можна тут:

Ціни на портрети

Портрет маслом на холсті:

 
Кіль-ть людей 20х30 30х40 40х50 50х60 60х80
1 люд.  800 грн. 1500 грн.  1800 грн.  2600 грн.  3000 грн.
2 люд.  1000 грн.  1800 грн.  2400 грн.  3000 грн.  3500 грн.
3 люд.    2400 грн.  3000 грн.  3500 грн.  4000 грн.
4 люд.    2800 грн.  3300 грн.  3800 грн.  4200 грн.
5 люд.      3800 грн.  4300 грн.  4800 грн.
6 люд.        5000 грн.

 6000 грн.

 

 Портрет олівцем на папері:

 
Кільк-ть людей А4
(210×297мм)
А3
(297×420мм)
А2
(420×594мм)
А1
(594×841мм)
А0
(841×1189мм)
1 люд.  200 грн. 300 грн.  600 грн.  800 грн.  1200 грн.
2 люд.  400 грн.  500 грн.  800 грн.  1000 грн.  1500 грн.
3 люд.    800 грн.  1200 грн.  1500 грн.  1800 грн.
4 люд.    1000 грн.  1500 грн.  1700 грн.  2000 грн.
5 люд.      2000 грн.  2300 грн.  2500 грн.
6 люд.        2500 грн.

 2800 грн.

 

Привіт, дорогі замовники.

Вашій увазі пропонуються послуги професійного художника з написання портретів по фотографії на замовлення.

Портрет по фотографії - це вид образотворчого мистецтва, який отримує все більшу популярність як у сучасних художників, так і в їхніх клієнтів. Незважаючи на доступність фотографії, портрет, який представляє з себе справжню картину, виконану від руки маслом на полотні або олівцем, не втрачає своєї популярності. Напевно кожен з нас звертав увагу на те, що вишуканість інтер'єрів завжди доповнюють портрети їх власників, а також членів їх сімей. Портрет з натури або по фотографії - це справжня сімейна реліквія, покликана зберігати пам'ять про людину на протязі багатьох поколінь. Якщо ви вже вирішили замовити портрет по фото, в Україні, на подарунок своїм близьким, звертайтеся до нас! Ваш портрет на замовлення буде виконано кращими художниками, роботи яких представлені в нашій галереї.

Перед початком робіт береться аванс. Аванс; не повертаєтьс. Ці кошти витрачаються на витратні матеріали. Портрет створюється вручну, шар за шаром. Якщо Ви раптом не захочете його купувати - нам не залишиться нічого іншого, крім як викинути роботу, оскільки цей портрет ніхто у нас більше не купить. Тому давайте поважати працю і час один одного.

Час, необхідний на виконання портрета маслом по фотографії - від 14 до 20 днів. Якщо потрібно зобразити більше однієї людини, додати красивий фон, одяг з дрібними деталями - час, необхідний на виготовлення портрета, збільшується. Робіть свої замовлення завчасно.

Діє доставка службою "Нова пошта". За доставку платить замовник.

Рама в вартість роботи не входить.


ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ УМОВИ...

 

Валерій Мацюк